جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

طرح هر ماه یک کمپین " جوانان همدانی در فضای مجازی "

  معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان :

  طرح هر ماه یک کمپین " جوانان همدانی در فضای مجازی "

  معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت : با همکاری سازمان های مردم نهاد طرح هر ماه یک کمپین جوانان همدانی در فضای مجازی برگزار می شود و اولین کمپین با موضوع تجدید بیعـت جـوانان با آرمان های شهدا به مناسبت تشییع شهدای گمنام در همدان انجام شده است .

  اسداله ربانی مهر گفت : هدف از اجرای این طرح در مرحله اول استفاده مناسب و درست از فضای مجازی بعنوان یک فضای فراگیر و تاثیر گذار و از طرفی حساسیت ایجاد کردن نسبت به مسائل روز از سوی جوانان فعال در عرصه فعال مجازی بوده است و استقبال خوبی از این طرح صورت گرفته است .

  معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت : قشر وسیعی از مردم بالاخص جوانان در فضای مجازی فعال هستند و باید از این فرصت استفاده کرد و این واقعـیت را پذیرفت که فضای مجـازی در کنار تهدید هایی که دارد فرصت هم محسوب می شود و باید از این فرصت به خوبی استفاده کرد .

  ربانی مهر گفت : مهمترین مسائل روز جامعه از جمله آسیب های اجتماعی ، ازدواج ، طلاق ، بحران آب ، مسائل محیط زیست و گردشگری ، حقوق شهروندی و مناسبت های فرهنگی و اجتماعی مختلف جامعه از مهمترین موضوعاتی است که در این کمپین ماهانه دیده شده است و سعی داریم با اطلاع رسانی خوب و مناسب مخاطبان زیادی را جذب کنیم و در اجرای برنامه ها از جوانان فعال عرصه مجازی ، رسانه ها و خبرگزاری ها و مراکز علمی و دانشگاهی و سازمان های مردم نهاد انتظار همکاری ویژه ای داریم تا این طرح بتواند به عنوان یک طرح ملی حتی در سایر استانها اجرا گردد .


  این مطلب تا کنون 20 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 27 مرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : جوانان ,مجازی ,فضای ,کمپین ,فعال ,استفاده ,فضای مجازی ,جوانان اداره ,جوانان همدانی ,معاون جوانان ,کمپین جوانان ,معاون جوانان اداره ,کمپین جوانا ,
  طرح هر ماه یک کمپین " جوانان همدانی در فضای مجازی "

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر