جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

همه بانکهای استان موظف به پرداخت وام 20 میلیونی زوج های جوان هستند

  معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان :

  همه بانکهای استان موظف به پرداخت وام 20 میلیونی زوج های جوان هستند

    معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان هـمدان گفت : همه بانکهای استان باید به زوج های جوان به هر کدام 100 میلیون ریال و در مجموع 200 میلیون ریال به یک زوج جوان هستند و همه بانکها باید در این زمینه اقدام کنند چون بخشنامه بانک مرکزی است .

  اسداله ربانی مهر گفت : بدنبال مصوبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغ دولت و بانک مرکزی از ابتدای خرداد سال جاری همه بانک ها موظف به پرداخت وام 100 میلیون ریالی به هر کدام از زوج های جوان هستند .

  وی گفت : زوج های جوان باید بعد از عقد در سامانه بانک مرکزی ثبت نام و بانک خود را انتخاب کنند و بعد از مشخص شدن بانک به شعبه مراجعه و تشکیل پرونده دهند و اگر پرونده زودتر و در موعد مقرر تشکیل نشود از سیستم خارج می شوند و فرد دیگری جایگزین می شود و به همین علت از زوج های جوان می خواهیم در جهت تشکیل پرونده تسریع کنند تا زودتر وام های آنها پرداخت شود .

  معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت : در حال حاضر 14 بانک و موسسه در استان وام ازدواج پرداخت می کنند و هیچکدام از بانکها به لحاظ قانونی نباید وام 3 میلیونی پرداخت کنند چون وام ازدواج از 3 میلیون به 10 میلیون تومان تبدیل شده است و باید همه بانکها وام 10 میلیونی را به هر کدام از زوج ها پرداخت کنند .

  ربانی مهر گفت : استاندار و معاون سیاسی استاندار در جلسات جداگانه ای که با بانکها داشتند تاکید زیادی بر پرداخت وام ازدواج به زوج های جوان داشتند و بانک ملی به عنوان مسئول شورای هماهنگی بانکهای استان باید توجه ویژه ای به وام ازدواج داشته باشد .


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 3 شهريور 1395
  منبع
  برچسب ها : پرداخت ,بانک ,استان ,جوانان ,میلیون ,بانکها ,بانکهای استان ,جوان هستند ,بانک مرکزی ,جوانان اداره ,تشکیل پرونده ,
  همه بانکهای استان موظف به پرداخت وام 20 میلیونی زوج های جوان هستند

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر