تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

72 درصد جوانان در شبکه های اجتماعی عضو هستند

  ربانی مهر در ستاد ساماندهی جوانان شهرستان رزن:

  72 درصد جوانان در شبکه های اجتماعی عضو هستند 

  ربانی مهر گفت : حضور جوانان در شبکه های اجتماعی روز به روز در حال افزایش است و این هم فرصت و هم تهدید است و در حال حاضر 72 درصد جوانان 14 تا 29 ساله در شبکه های اجتماعی عضو هستند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان رزن با حضور حسینی فرماندار رزن ، ربانی مهر معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان و اعضاء ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با موضوع اوقات فراغت ، ازدواج و سازمان های مردم نهاد تشکیل شد.
  اسداله ربانی مهر معاون اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در این جلسه گفت : حضور جوانان در شبکه های اجتماعی روز به روز در حال افزایش است و این هم فرصت و هم تهدید است و در حال حاضر 72 درصد جوانان 14 تا 29 ساله در شبکه های اجتماعی عضو هستند که اگر برای جوانان برنامه ریزی مناسبی در جهت ارتقاء سطح آگاهی آنها صورت نگیرد فضای مجازی می تواند یک آسیب باشد 
  ربانی مهر گفت : اجرای طرح سواد رسانه ای و تربیت مربی سواد رسانه ای و تشکیل کمیته تخصصی فضای مجازی از مهمترین برنامه های حوزه جوانان در فضای مجازی است و در حال حاضر ایجاد سمن هایی با موضوع فضای مجازی در دست اقدام داریم .
  معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در ادامه با اشاره به موضوع مهم اوقات فراغت گفت : 18 دستگاه در حوزه اوقات فراغت مسئولیت دارند و با توجه به مشکلات حال حاضر در جامعه نیاز بیشتری به برنامه ریزی در حوزه اوقات فراغت داریم که باید دستگاههای فرهنگی آن را در اولویت قرار دهند .
  ربانی مهر گفت : بر اساس طرح پژوهشی آسیب شناسی اوقات فراغت ، بالا بودن قیمت اماکن فرهنگی ، تفریحی و عدم به روز بودن برنامه ها ، عدم اطلاع رسانی مناسب و عدم استفاده از ظرفیت بخش خصوصی از نقاط ضعف اوقات فراغت است و از طرفی بالا بودن جمعیت جوان و داشتن فرهنگ غنی اسلامی ایرانی و وجود فضاهای فرهنگی و مساجد از نقاط قوت این طرح بود که باید مورد توجه قرار گیرد.
  وی با اشاره به مشکلات حوزه ازدواج و طلاق جوانان گفت : فاصله گرفتن از سبک زندگی اسلامی باعث شده که روز به روز آمار ازدواج کاهش و آمار طلاق افزایش پیدا کند و هم اکنون آمار بالای طلاق نشانه عملکرد ضعیف دستگاههای فرهنگی است که در فرهنگ سازی و ترویج فرهنگی اسلامی چندان عملکرد قابل قبولی نداشتند و باید در اجرای برنامه هایشان تجدید نظر کنند .
  معاون فرهنگی جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت : بحث آموزش زوجین در دستور کار است و هم اکنون مشکلات فرهنگی تاثیر بسیار زیادی بر آمار طلاق دارد و اگر زوجین به صورت اصولی اموزش داده شوند بسیاری از این مشکلات کمتر می شود .
  ربانی مهر در پایان گفت : بحث راه اندازی سمن ها در شهرستانها باید مورد توجه قرار گیرد و در سال جاری راه اندازی سمن ها در شهرستانها از اولویت است و از فرمانداران شــهرستانها درخواســت داریم که در راه اندازی سمن ها مساعدت همکاری لازم را با جوانان داشته باشند .

   

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : جوانان ,ربانی ,فرهنگی ,شبکه ,اجتماعی ,اوقات ,اوقات فراغت ,فضای مجازی ,جوانان استان ,درصد جوانان ,ستاد ساماندهی ,حوزه اوقات فراغت ,معاون جوانان ا ,
  72 درصد جوانان در شبکه های اجتماعی عضو هستند

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 29 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر